Кошик
1632 відгуків
Интернет-магазин УнивермагPRO
+380 (67) 764-71-12
+380 (99) 303-57-93

Машинки для видалення катишків

Моральні і духовні якості людини, на жаль, видно не відразу.  Спочатку оточуючі оцінюють Ваш зовнішній вигляд. Звичайно, одяг грає дуже важливу роль.

Існує поширена помилка, що катишки можуть виникати тільки на дешевих  штучних тканинах. Утворення катишек піддаються і більш дорогі тканини - наприклад, кашемір.

Чтобы выглядеть красиво и не тратить время и деньги на заботы об одежде, , Вы можете воспользоваться замечательным изобретением - машинкой для удаления катышков. Так как же определить необходимую Вам модель, и по каким критериям следует делать выбор машинки для удаления катышков? 

 Принцип действия 

Принцип роботи машинок для видалення катишек нагадує електробритву, ріжучі леза приховані під спеціальною  захисною сіткою, яка пропускає і захоплює катишки і в той же час захищає тканину від ушкодження. Дуже важливо звернути увагу на отвори в сітці - вони не повинні бути маленькими, інакше великі катишки через них не пройдуть. Також сітка повинна бути ідеально гладкою, т. к. машинка для видалення катишек буде залишати сліди на ніжних тканинах.

Машинки для видалення катишків можуть бути з ручкою або без. Дуже складно сказати яка з них краще. Радимо перед покупкою потримати пристрій у руці.

Матеріал леза, ріжуча головка і розмір контейнера

Від якості лез залежить час служби Вашої машинки. Бажано щоб вони були виготовлені з нержавіючої сталі.

Більш універсальні машинки для видалення катишек з можливістю регулювання висоти лез, тому що катишки можуть бути видалені на різній відстані від тканини.

Не рекомендуємо використовувати машинки для видалення катишек з малими контейнерами. Ви будете постійно перериватися для очищення контейнера. Дуже зручно, коли прозорий контейнер, Ви можете легко контролювати його заповнення.

Диаметр режущей головки  должен быть средним. Когда он большой – возникнут трудности по удалению катышек в труднодоступных местах, когда маленький- процесс удаления займет долгое время.

 Вид питания

Машинки для удаления катышков могут работать от батареек, сети и аккумуляторов. Машинку на батарейках более удобно носить с собой,  но часто приходится покупать и менять батарейки. Машинки с питанием от сети занимают больше места. Поэтому необходимо обратить внимание на длину шнура, чтобы он не поломался в основании корпуса.

Выбирая машинку для удаления катышек обратите внимание на наличие щеточки для очистки – очень приятная и полезная мелочь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner