Кошик
1634 відгуків
Интернет-магазин УнивермагPRO
+380 (67) 764-71-12
+380 (99) 303-57-93

Проточні водонагрівачі - крани

Проточні водонагрівачі - крани

КУПИТИ ЯКІСНИЙ ПРОТОЧНИЙ ВОДОНАГРІВАЧ - КРАН

 

Невелика, але дуже корисна річ – проточний водонагрівач вирішує безліч проблем, з якими ми стикаємося практично щодня. Водонагрівач миттєво нагріває воду, а регулювати температуру можна напором, зменшуючи або збільшуючи, що дуже зручно. Важлива особливість водонагрівача в тому, що він компактний, займає значно менше місця, ніж бойлер або газова колонка. У маленькій квартирі це справжній порятунок, так само як у приватному будинку, де є лише холодна вода. Крім цього, водонагрівач можна брати з собою в подорожі, особливо якщо ви плануєте поїздку на базу відпочинку, де гаряча вода відсутня. Або ж коли в квартирі відключають гарячу воду, а це часто трапляється в період ремонту, проточний водонагрівач допоможе вам з комфортом насолоджуватися теплою водою.

Перевага проточних водонагрівачів полягає не тільки в їх компактності, але також в економії, адже встановити їх набагато простіше і швидше, ніж бойлер, до того ж і коштують вони значно дешевше, що позитивно позначиться на сімейному бюджеті. На відміну від бойлера, водонагрівачам не потрібно постійно нагрівати воду і підтримувати її температуру, що ніяким чином негативно не позначиться на вашому зручності, однак дозволить знизити витрати енергії. При цьому водонагрівачі зручні у використанні, адже автоматично вмикаються і вимикаються, для їх роботи досить живлення 220V. Також передбачено 1 клас, захищає від удару струмом для вашої безпеки. Стандартний змійовик забезпечить відсутність проблем з установкою водонагрівача, збірка займе зовсім небагато часу.

Покупая качественные проточные водонагреватели, вы на долгое время обеспечиваете себе комфорт, ведь они рассчитаны на продолжительный срок службы, электрические контакты примерно выдерживают 10 миллионов включений, нагревательный элемент может использоваться даже более, чем 5 тысяч часов беспрерывной работы. Таким образом, вы ещё долго не будете думать о замене водонагревателя, а также о ремонте, особенно при бережном уходе и соблюдении рекомендаций, указанных в инструкции. Время для нагрева воды составляет не более 3-5 секунд! При цьому труби не гріються, адже розташування нагрівального елемента – в десяти сантиметрах від подачі води, а вода нагрівається прямо в самому змішувачі.

Зручний, компактний і економний помічник у побуті – проточний водонагрівач неодмінно виявиться корисним не лише вдома, але також в поїздках, щоб вам скрізь було комфортно – на дачі, в подорожах і навіть будинку, незалежно від ремонтів та роботи комунальних служб!

КУПИТИ ЯКІСНИЙ ПРОТОЧНИЙ ВОДОНАГРІВАЧ - КРАН

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner